Nasza działalność

Dzień dobry, witamy serdecznie na naszej stronie.

Nasza przygoda z usługami dla przemysłu zaczęła się bardzo zwyczajnie, mianowicie pewnego razu przyszło nam przetransportować kasę pancerną…. Mimo, iż minęło sporo lat od tego czasu pamiętam dokładnie jak się namęczyliśmy, używaliśmy wtedy podnośników samochodowych, paleciaków i stalowych wałków do transportu a zasady bezpieczeństwa i higieny pracy były nam zupełnie obce.

Z biegiem czasu zaczęliśmy z powodzeniem transportować coraz cięższe maszyny głównie produkowane w byłym bloku wschodnim i stopniowo osiągnęliśmy biegłość w tym zakresie, a sama waga czy gabaryty nie stanowiły już dla nas większego problemu.

Dziś mamy do czynienia z nowoczesnymi, skomputeryzowanymi i niejednokrotnie szalenie drogimi maszynami składającymi się z pomniejszych urządzeń, połączonych ze sobą i stanowiących linie produkcyjne.

Nasi pracownicy przeszli wiele szkoleń i zdobyli wiele uprawnień, a cały proces relokacji jest odpowiednio ubezpieczony i skoordynowany.

W przyszłości zamierzamy się dalej rozwijać i dążyć do perfekcji nie zapominając o omylności i ludzkiej skłonności do popełniania błędów.

Po szczegóły zapraszam do zakładki „oferta” znajdują się tam jedynie prawdziwe, realne informacje o naszych usługach.

UKOŃCZONYCH ZLECEŃ198
GODZIN PRACY W MIESIĄCU360
WYRÓŻNIEŃ13
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW342
STAŁYCH KLIENTÓW28

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.